דף הבית >> ספרים >> מים עד נפש - אוסי שטיין ויעל אונגר ארנוב
 
שם המוצר/פריט:מים עד נפש - אוסי שטיין ויעל אונגר ארנוב
מחיר מחירון:₪80.00
המחיר שלנו:₪70.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
סה"כ המחיר:₪70.00
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
** הספר יהיה זמין החל מחודש יולי 2016 במלאי**
לאורך הדורות  היוו המים את מרכז החיים.
המפגש סביב הבאר, הכביסה במעיין, הטבילה במקווה, כל אלה הדגישו את חשיבותם של המים במעגל חייו של הפרט והחברה.
ברבות השנים הפסקנו לשים לב למים, במציאות חיינו כיום הפכו המים למובנים מאליהם.
מה בעצם מעניקים לנו המים? המון.
מעבר להיותם צורך גופני בסיסי, המים מעניקים את היכולת לזרום ולא להיתקע, להתגמש, להתחבר, לווסת, להרגע, לשחרר שליטת יתר, להביא אופטימיות, לשחק, לפתח חוסן, לסמוך ולהאמין.
אנו מזמינות אתכם הקוראים להשיב את המים למקומם הטבעי – במודעות. לחזור ולהנכיחם כדרך חיים, להנגיש את המשאב הטבעי והזמין שבמים להטבת מציאות חיינו.
במסע לאורך הספר "מים עד נפש" נכיר את סוד כוחם של המים. נציע פרספקטיבת מים - נקודת מבט המשלבת את המים כדרך חיים, כמו גם שיטת טיפול חדשנית המתבצעת בתוך קליניקת מים ומיועדת לטיפול במצבי רגשיים שונים ובאוכלוסיות מגוונות. בספר יוצג פרוטוקול טיפולי ראשון מסוגו לטיפול רגשי במים בשיטת WT.
המטפלים שביניכם, שיסכימו "לקפוץ למים" ולראות במרחב המיימי מרחב לגיטימי לטיפול רגשי, יזכו בהזדמנות להתפתחות מקצועית אדירה, לצד העשרת ארגז הכלים הטיפולי שלהם.
 
 
 
 
על המחברות:
אוסי שטיין הינה מאסטרית ומורה בכירה לתרפיות מים בארץ ובעולם, בעלת מרכז 'נגיעות במים' בקרית טבעון. מתמחה בעבודה עם ההיבטים הרגשיים במרחב המיימי, פוגשת בקליניקת המים מגוון רחב של מצבים: מחלות קשות, טראומה, שכול, סוף החיים, זאת לצד ליווי הריון, לידה ותהליכי התפתחות וצמיחה.
יעל אונגר ארנוב הינה עו"סית קלינית (MSW) ופסיכותרפיסטית גופנית, מתמחה בטיפול במצבי טראומה וחרדה, בעלת פרקטיקה פרטית. מרצה באוניברסיטת חיפה, חברת צוות בכירה במרכז "משאבים", מנחת סדנאות וקורסים במגוון מסגרות. מטפלת רגשית במים, בשנים האחרונות משלבת בין קליניקת היבשה לקליניקת המים.
מייסדות מרכז Water Therapy  המתמחה בטיפול רגשי במים, מציע מסלולי הכשרה, הדרכות למטפלים ועוסק במחקר בתחום. מפתחות שיטת WT – שיטה חדשנית ופורצת דרך המציעה את המרחב המיימי כמרחב תרפויטי רגשי.
 
מוצרים קשורים
משחקי האדמה - איתן שקד

משחקי האדמה - איתן שקד

גישת משחקי האדמה – היא פיתוח מקורי ופורץ דרך של טיפול ביצירה והבעה. הגישה מבוססת על עבודה עם האדמה כחומר ביד היוצר מחיר מחירון: ₪98.00 המחיר שלנו: ₪85.00

טראומה והטיפול בה מאת מיקי דורון M.A. M.H.A

טראומה והטיפול בה מאת מיקי דורון M.A. M.H.A

ספר סוקר את הופעתה והתפתחותה של הפרעה זו משחר ההיסטוריה ומדגים בכך שהיא אכן "תגובה נורמאלית" לאירוע או אירועים "לא נורמאליים"", ובכך מעביר מסר חיובי ומתמודד מחיר מחירון: ₪130.00 המחיר שלנו: ₪128.00

מקום בטוח - תחיה סוקול {סיפור טיפולי לילדים צעירים בהתמודדות עם חוויות קשות כמלחמות ואסונות}

מקום בטוח - תחיה סוקול {סיפור טיפולי לילדים צעירים בהתמודדות עם חוויות קשות כמלחמות ואסונות}

מחיר מחירון: ₪60.00 המחיר שלנו: ₪50.00

 
כל הזכויות שמורות © מרכז משאבים  | טלפון: 046900600 פקס:  04-6950740 דוא"ל: cspc@icspc.org